סיפורי בדים
וילונות

דלתות הרמוניקה

חזרה לוילונות

דלתות הרמוניקה קונים רק בסיפורי בדים!

מחיצות בין חדרים שונים הן מוצר נחות מאד בבתים רבים. לא תמיד אנחנו מעוניינים בדלת של ממש שתסגור את החדר לחלוטין לעיתים אנחנו מעוניינים בחלל גדול עם אפשרות נוחה להקטנה או להסתרה של חדר מדלת הכניסה, למשל. סיפורי בדים מציעה לכם אפשרות של דלתות הרמוניקה יפהפיות לכל מטרה מסוג זה.

עיצוב של דלתות הרמוניקה

אפשר להשיג דלתות הרמוניקה ממגוון חומרים, במגוון דוגמאות וסוגים. דלתות אלה עשויות מחומרים קשיחים שונים. כך ניתן למצוא דלת הרמוניקה שעשויה מפי וי סי או מחומרים דומים, כמו גם דלתות הרמוניקה מעץ מלא, שעשויות מלוחות המחוברים זה לזה באמצעות צירים. אין ספק שדלת הרמוניקה מוסיפה יופי רב לבית, במיוחד אם דואגים לבחור דלתות יפות ומעוצבות, בסגנון שמתאים לבית.

דלת הרמוניקה

מהי, בעצם, דלת הרמוניקה? ובכן, דלת הרמוניקה היא דלת מתקפלת, אשר מהווה למעשה משהו שבין דלת למחיצה בחללים שונים בבית. דלת הרמוניקה מתקפלת בצורת אקורדיון על גבי עצמה, וכך היא יוצרת מספר יתרונות משמעותיים. ראשית, היא מאפשרת חלוקה נוחה של חללים בבית למספר חלקים קטנים יותר, מבלי לסגור אותם לחלוטין. שנית, היא יוצרת מראה נאה ומעוצב במיוחד, בזכות הצורה הייחודית שלה ומגוון הדוגמאות שבהן ניתן להשיג אותה. ולבסוף, בניגוד לדלת רגילה, דלת הרמוניקה אינה תופסת כמעט מקום, מכיוון שכאשר היא פתוחה, היא מקופלת על עצמה, ולכן תופסת רק שטח קטן בקצה הקיר, בניגוד לדלת רגילה שזקוקה לשטח רחב על מנת להיפתח ולהיסגר כראוי.

סיפורי בדים

בחברת סיפורי בדים תוכלו למצוא מבחר רחב של דלתות הרמוניקה יפהפיות במגוון עיצובים וסגנונות, ממגוון חומרים ובמבחר צבעים. כל דלתות ההרמוניקה של סיפורי בדים הן דלתות איכותיות מאד, אשר עשויות מחומרים איכותיים ובעיצוב מוקפד. הדלתות של סיפורי בדים מעוצבות בסגנונות יפהפיים ממגוון סוגים, כך שכל אחד יכול לבחור לעצמו דלת הרמוניקה יפהפייה שתתאים בדיוק לבית שלו, בצורה המושלמת והיפה ביותר. סיפורי בדים חברת וילונות, פועלת מיום הקמתה ועד היום, על מנת להביא אליכם את המוצרים הטובים ביותר והמעוצבים בסגנונות היפים ביותר, כדי שתוכלו ליהנות ממגוון דרכים נאות במיוחד לעיצוב הבית, החל מעיצוב וילונות מכל הסוגים ועד דלתות יפהפיות. נסו ותיהנו!

מחפשים דלתות הרמוניקה מעוצבות ויפות לבית? בואו לחפש במבחר הדגמים הענק של סיפורי בדים, ותיהנו מדלת הרמוניקה איכותית ויפהפייה בדיוק כמו שחיפשתם!

קרא עוד : מחיצות מתקפלות

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2020 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300