סיפורי בדים
וילונות

וילונות גלילה

חזרה לוילונות

וילונות גלילה – זו המומחיות של סיפורי בדים!

אין כמו וילונות על מנת לקשט את הבית, ליצור לו מראה יפה ומעוצב וגם ליצור הצללה נעימה לחלונות. בסיפורי בדים תוכלו למצוא וילונות איכותיים מכל הסוגים, מוילונות קלאסיים וכבדים ועד וילונות דקורטיביים מודרניים.

מהם בעצם וילונות גלילה

מהם וילונות גלילה? את הוילונות הרגילים, אשר תלויים ממוט מעל לחלון וניתנים להסטה לצדדים, כולנו מכירים. אך וילונות הגלילה הם וילונות מסוג אחר. הם קשיחים יותר, ומשווים לחלון מראה מעוצב יותר ומודרני יותר. וילונות הגלילה בנויים בצורה דומה לתריסי גלילה. הם בנויים משלבים-שלבים של בד, פלסטיק, פי וי סי או חומרים דומים, שלבים אשר ניתנים לפתיחה ולסגירה על פי הצורך. בנוסף, ניתן לגלול את הוילון כלפי מעלה כאשר רוצים לפתוח אותו, בדיוק כמו תריס גלילה. וילונות בטכנולוגית הגלילה מותקנים מעל לחלון, ביחד עם חבל גלילה מעוצב אשר מאפשר פתיחה וסגירה של הוילון בצורה נוחה, בהתאם לכמות האור שאותה מעוניינים להכניס לבית, או למראה שרוצים ליצור בבית.

וילונות גלילה חשמליים

ישנם גם וילונות גלילה חשמליים. אלו הם וילונות הגלילה שנראים כמו וילונות רגילים, אך הם מותקנים עם מנוע חשמלי, אשר מאפשר פתיחה וסגירה אוטומטית של הוילון, באמצעות לחצן הקבוע בקיר או באמצעות שלט רחוק. כך ניתן לשלוט באופן מלא ברמת הפתיחה או הסגירה של הוילון, גם מרחוק, בקלות וביעילות. וילונות הגלילה, הן רגילים והן חשמליים, הם דקורטיביים במיוחד ומשווים לבית מראה נעים, מעוצב ומודרני, אשר אהוב על אנשים רבים.

איפה כדאי להתקין וילונות גלילה

וילונות גלילה מכל הסוגים מתאימים לכל חלקי הבית. מכיוון שהם קלילים ויציבים, ואינם מכילים כמויות בד גדולות, הם מתאימים גם לחדרים שבדרך כלל אין בהם וילונות, כמו למשל חדרי אמבטיה וכדומה. כל מי שרוצה ליצור מראה נאה ומעוצב לבית שלו יכול ליהנות מאד מן השימוש של וילון גלילה.

סיפורי בדים

אם אתם מחפשים את המקום המתאים לקנות בו וילונות מעוצבים, סיפורי בדים הוא המקום עבורכם. סיפורי בדים מתמחה בייצור ועיצוב של כל סוגי הוילונות, מהקלאסיים ועד למודרניים, כולל, כמובן, וילונות גלילה, הן רגילים והן חשמליים. אצל חברת וילונות סיפורי בדים תוכלו למצוא מבחר דגמים גדול במיוחד, של כל סוגי וילונות הגלילה, מחומרים מגוונים ומגוון צבעים רחב. נסו, ותיהנו!

רוצים לקנות וילונות איכותיים ומעוצבים? בואו עוד היום לסיפורי בדים ותמצאו את מגוון הדגמים הגדול ביותר!

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על וילונות חשמליים במגוון עיצובים מרהיבים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2017 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 072-2160664