סיפורי בדים
וילונות

וילונות הצללה

חזרה לוילונות

וילונות הצללה מאפשרים לכם להצל את החדר בדיוק במידה הרצויה, לחסום את שמש הצהרים היוקדת מלהיכנס אל החדר בימות הקיץ, ובלילות תוכלו להסיט את הוילון ולתת לו להתנופף ברוח.

יש חדרים המופנים ישירות אל השמש. דבר זה נפלא בחורף שכן קרני האור נכנסות אל הבית או אל המשרד. אך בקיץ הקירות מתחממים והעובדים לא יכולים לעבוד בנוחות, לחדרים כאלו יש צורך של וילונות הצללה עם יכולות הצללה גבוהה, עד תשעים אחוזי הצללה ומעלה. לעומת זאת, חדרים שאינם מקבלים אור שמש אינם צריכים הצללה כה גדולה, להיפך, האפלת חדר שכמעט ולא נכנסת אליו קרן שמש, יראה חשוך מדי, לכן יש להתאים את עובי הוילון בהתאם לכמות האור בחדר.

מבחר של וילונות הצללה תמצאו בסיפורי בדים

בסיפורי בדים עומדים לרשותכם כמה סוגים שונים של וילונות הצללה,הוילון הראשון הוא וילון מבד האפלה, תוכלו לבחור כל וילון שאהבתם מהמגוון הרחב שלנו ואנו בסיפורי בדים נתפור לגב הוילון בד האפלה. כך תשדרגו כל וילון בהתאם לצורך.

סוגי וילונות
סוג נוסף של וילונות הצללה הוא וילונות דואט, שמספק מעל תשעים אחוזי הצללה לחדר. גם וילון רומי להצללה יספק לכם מעל תשעים אחוזי הצללה. המיוחד בוילון הצללה הרומי הוא השילוב של בד מעוצב להפליא בשכבה העליונה ומתחת - בד המספק הצללה. אם אתם צריכים לספק הצללה לחדר אך אינכם חפצים בהצללה מוחלטת, תוכלו לבחור בוילונות לבית המספקים שבעים אחוזי הצללה, כדוגמת וילון ורטיקאלי,או וילון מיקדו. בניהם נמצאים וילונות הפליסה ווילונות גלילה שונים היכולים לספק כשמונים ומעלה אחוזי הצללה.

את וילון הצללה תבחרו לפי הצורך שלכם - מהי רמת ההצללה אליה אתם שואפים להגיע בחדר. את העיצוב ניתן להתאים לאחר מכן - משום שבחברת הוילונות האיכותית שלנו חברת סיפורי בדים קיימת מתפרת וילונות ונשמח לתפור לכם וילון חדש בדיוק לפי טעמכם האישי.

בסיפורי בדים עומדים לרשותכם כישוריו המקצועיים של יועץ הום סטיילינג. יועץ ההום סטיילינג ידע לקחת בחשבון את כיווני האור בחדר ואת רמת ההצללה הדרושה לכם .בנוסף, בהתאם לגודל החדר ולאופי החדר - חדר שינה או חדר משרדים וכיוצא בזה - מעצב ההום סטיילינג שלנו יתאים את הוילון המושלם עבורכם, שיתכתב עם העיצוב הקיים.

היכנסו עכשיו אל הגלריה העשירה של סיפורי בדים וקבלו השראה מהמבחר הרחב של העיצובים הקיימים. אתם מוזמנים לתאם פגישה עם מעצב ההום סטיילינג שלנו ויחד עם ייעוץ מקצועי לבחור את וילונות הצללה המתאימים ביותר עבורכם.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2020 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300