סיפורי בדים
וילונות

וילונות לחדרי ילדים

חזרה לוילונות

וילונות לחדרי ילדים - משחק של צבעים

חדרי ילדים הם חדרים שמחים ומלאים בצבעים רעננים.בחדר ילדים מותר להעז ולבחור וילונות מעוצבים בצבעים חזקים ובכמה גוונים במקביל, הרי זהו חדר ילדים, וילדים אוהבים צבעים שמחים.

יש חדרי ילדים שנועדו רק למשחקים והכנת שיעורי בית, בהם ניתן להשתמש בוילונות בצבעים חזקים ואנרגטיים כמו ירוק חזק, צהוב ועוד. אם הילדים ישנים בחדר הילדים רצוי לבחור את אותם הצבעים - רק בגוונים עדינים יותר,ובדוגמאות עדינות יותר- כאלו שישרו רוגע ושלווה לפני השינה.

אלו וילונות לחדרי ילדים כדאי לבחור?

וילונות לחדרי ילדים חייבים להיות בעיצוב משלים למשחק הצבעים שמתחולל בחדר הילדים. וילון תחרה לבן, או וילון סאטן בגווני קרמל ובורדו הם אולי וילונות יפיפים, אך כלל לא מדברים את השפה של חדר הילדים. לחדרי הילדים יש צורך לבחור בווילון שהותאם במיוחד עבורם ולא בווילון שהוסב לווילון חדר ילדים. עיצובי פרפרים, פרחים, דמוית מצוירות ועוד יתאימו לחדר ילדים.

בסיפורי בדים תוכלו למצוא מבחר רב של וילונות שמתאימים בדיוק לחדרי הילדים. וילונות בצבעי פסטל עדינים ונעימים לעין, עם ציורים ודוגמאות שילדים יאהבו לראות כל בוקר, טפטים מיוחדים לקירות עם ציורי דמויות מצוירות, ווילונות שמתאימים לחדרי המשחק של הילדים.

לפני רכישת וילון מעוצב לחדר ילדים

חשוב מאד להצטייד עם מידות מדויקות של החלונות בחדר לפני שרוכשים וילון לחדר ילדים. לא מעט אנשים פזיזים קונים וילון בלי לבדוק, ואחר כך מגלים כי הוילון קצר מדי/רחב/צר/ארוך וממילא מתאכזבים. שיקול דעת נכון, ובדיקה מדויקת של הצורך הספציפי יבטיח קניה נבונה עם הצלחה גדולה בצידה.

וילון לחדר ילדים

חדר ילדים מעוצב בדרך כלל בקו צבעוני ושמח. הריהוט עשוי בדרך כלל מצבע פסטל או שילוב של בהיר עם צבע חם. גם ציורים או דוגמאות ילדותיות מככבים על גבי הקירות, הכל כדי שהחדר יהיה מתאים לילדים ותינוקות. מסיבה זו חשוב כי גם וילונות לחדרי ילדים יהיו כאלה, לא נבחר וילון כבד מדי, עבה או כהה כדי לא לשבור את האוירה הקלילה. גם הוילון אמור לשדר על אותו גל של נעימות וצבעוניות וכך הוא ישלים את התמונה.

איך בוחרים וילון לחדר ילדים?

מטרה - לפני שבוחרים וילון מסוגנן לחדר ילדים, חשוב לקבוע כמה אור חודר מבעד לחלון. אם מדובר בכמות גדולה מאד ורוצים להחשיך את החדר, יש לבחור בוילון עשוי מבד עבה כדי שיחסום את האור. אם הכמות של האור לא רבה, ולא רוצים להחשיך את החדר יותר, חשוב להתקין וילון דק שלא יפריע לאור להכנס.

בטיחות - היות ומדובר בהתקנה של וילון בחדר הילדים, יש להזהר שבעתיים. אסור לקשור אל הוילון חוטים או שרוכים העלולים לגרום לסכנת חנק, וכן יש לבדוק כי החלון סגור היטב ולא לסמוך על הוילון בלבד. זכרו: וילון בד אף פעם לא חוסם את הילד מלטפס על החלון. השתמשו בנעילה נכונה מלבד השימוש בוילון.

התאמה - וילון מעוצב לחדר ילדים בוחרים אחרי שיודעים מה יהיה מראה החדר כולו. כי בחירת וילון היא לא דבר בפני עצמו, אלא חלק מן הכלל. אחרי שהוחלט על איזה קו הולכים, מה יהיו הצבעים הדומיננטיים, ובאיזה צבע יהיה ריפוד המיטה, אפשר להזמין וילונות לחדר ילדים בהתאמה אישית לכל התמונה כולה. אם לא עושים את ההתאמה המתבקשת, מקבלים וילון בחדר הילדים תלוש מכל קשר.

הסתבכתם? לא יודעים מה לבחור? כנסו עכשיו אל סיפורי בדים לקבל הכוונה הכי מקצועית בענין!
 

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על וילונות רומאים בעיצוב עדין ונקי

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2017 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 072-2160664