סיפורי בדים
וילונות

וילונות לחדר שינה

חזרה לוילונות

להלביש את חדר השינה כמו שצריך!

וילונות  לחדר שינה, הם השלמה נפלאה לעיצוב החדר. וילונות תואמים הופכים את החדר למשהו ביתי וחם, מזמין ומרגיע כאחד. המקום האידיאלי לבחירת וילונות מעוצבים לחדר שינה הם בסיפורי בדים, שם תמצאו את המבחר והמגוון עם הוילונות הכי איכותיים.

כל הסיבות להתקנת וילונות בחדר שינה

אם בחדר השינה שלכם עדיין אין וילונות, כדאי למהר ולעשות זאת. וילונות בחדר שינה הם לא סתם תוספת מיותרת, הם פריט חובה. וילונות מעוצבים לחדר שינה תורמים למראה החדר כך שיהיה הרבה יותר אסתטי ומרשים, הם מסייעים להצללת החדר כדי שלא יכנס אור ויפריע לאנשים הישנים.

בהבט נוסף, וילונות לחדר שינה הם פריט עיצובי שמשלימים את מראה החדר כולו. חדר בלי וילונות נראה כאילו 'ערום' וחשוף מדי. שלא נדבר על כך שחדר שינה הוא מקום פרטי, ואנשים רוצים להרגיש שם הכי בבית שאפשר, וילונות בחדר שינה יסייעו בתחושה הזאת, בהחלט.

אלו וילונות כדי בחדר שינה?

כאשר מחליטים להתקין וילונות בחדר שינה, חשוב לדעת איזה לבחור. וילונות מעוצבים אמורים להתאים לסגנון החדר ולהיות חלק מהפריטים המעוצבים שלו. את צבע הוילונות יש להתאים כמובן לגוון השולט בחדר, ולצבע הקיר, לפעמים על ידי וילונות לחדר שינה מכניסים צבע נוסף לחדר, כאשר המראה משעמם או חסר חיות.

אנשים המעדיפים כותנה, ישמחו לדעת כי וילונות בחדר שינה יכולים בהחלט להיות עשויים מחומר זה. וילונות מכותנה נראים תמיד במיטבם והם עמידים לאורך זמן בלי להנזק. מעלה נוספת שיש לוילונות מכותנה, הוא שהם מופיעים במגוון גדול של צבעים וגוונים, רובם צבעים נעימים ורוגעים. כך אפשר לבחור צבע שקט ורגוע שמשפיע טוב על האוירה. מה אנחנו מצפים יותר מזה בחדר שינה?

המקום האידיאלי לרכוש וילונות מעוצבים בסגנונות שונים הוא בסיפורי בדים. לנו יש נסיון רב שנים בייצור וילונות ויכולים לתת מענה ופתרון לכל סוגי החלונות בחדרי השינה השונים.

השרות שלנו כולל:

  • יעוץ מקצועי לצורך בחירת וילון מתאים - כך תוכלו להיות בטוחים כי בחרתם וילון תואם וחדר השינה שלכם יראה בדיוק כמו שאתם חולמים.
  • רמת גימור גבוהה במיוחד - כדי לאפשר לוילון להראות במיטבו, אנו עושים את המקסימום כדי לתפור אותו בדייקנות ועל פי דרישת הלקוח.
  • מבחר גדול - לא כל מה שמתאים ללקוח אחד, מתאים גם ללקוח שני. חשוב לנו לתת לכם את המבחר הכי גדול של וילונות  כדי שתוכלו להחליט.

בואו להתרשם מן המבחר המרשים ותצאו עם חדר מקסים!

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על עיצוב וילונות לבית בהזמנה אישית

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2017 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 072-2160664