סיפורי בדים
וילונות

וילונות למוסדות

חזרה לוילונות

התאמת וילונות למוסדות היא מומחיות מיוחדת, השונה מהתאמת וילונות לבית מגורים או למשרד בודד.
על הווילונות להתאים לצרכיהם של מוסדות שונים במגזר הציבורי – בתי חולים, בתי אבות, בתי ספר, בתי כנסת, משרדי ממשלה, מלונות ואולמי אירועים.


וילונות בבתי ספר

וילונות תורמים ליצירת אווירה נעימה ללא הסחות דעת ויסייעו לתלמידים בכיתות לשמור על ריכוז. אין כמו וילון גם לרכך את המראה השגרתי והאפרורי של הכיתה ולהעניק לה חזות ביתית ומסבירת פנים.

וילונות בבנייני משרדים

סביבת עבודה רגועה ונוחה הכרחית גם בכל משרד לכן חשוב לבחור  אמצעי הצללה חסכוניים ויעילים המספקים פתרון  לבעיית ההשתקפות במסכי במחשבים. כש"מלבישים" משרדים רבים במוסד גדול, חשוב להתייחס לצרכים המגוונים של כל משרד ועם זאת לשמור על קו עיצובי עקבי שייצור אחידות ואחדות.

בנייני המשרדים מתאפיינים היום בחלונות גדולים הדורשים פתרונות מתאימים  כדי לשלוט בכמות האור הנכנסת ולתרום לפיזור אחיד של האור, המסייע לשמירה על הריהוט והציוד המשרדי ולשימוש מיטבי במחשב.
פתרונות הצללה המתאימים במיוחד למשרדים הם וילונות גלילה צרפתיים, תריסים ונציאניים מאלומיניום או וילונות ורטיקליים.

וילונות בבתי מלון 

אנו מתקינים גם וילונות איכותיים לבתי מלון - כאלו שיבטיחו את פרטיות האורחים בבית-המלון וייצרו אווירה נעימה של בית, מחוץ לבית.

וילונות באולמות אירועים

לאולמות העוסקים באירוח והסעדה, אנו מספקים וילונות מרהיבים במבחר צבעים ומגוון בדים, שישנו את המראה והאווירה באולם. וילונות אלה עשויים, כמובן, מבדים חסינים לאש, נוחים לפירוק ולהרכבה וקלים לניקוי – אסתטיים, פרקטיים ועומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר.

וילונות בבתי חולים

לבתי חולים ולבתי אבות חשוב לנו להתאים ווילונות השומרים על פרטיות המטופל ויוצרים אווירה מרגיעה, רכה ומכילה.

 

אם אתם מייצגים מוסד ציבורי או אחראים על עיצובו תוכלו לבחור אצלנו ב"סיפורי בדים", מתוך שפע של וילונות ופתרונות הצללה המותאמים למוסדות גדולים, עשויים מחומרים העומדים בתקני הבטיחות ובדרישות משרד הבריאות ומספקים סביבה בטוחה, תוך שימת דגש על הפחתת רעש, שליטה בבוהק וכמובן – תוספת לפן האסתטי של המוסד.

 

אנו מנוסים בעבודה בשיתוף פעולה עם מעצבים ואדריכלים, מעודכנים בכל התקנים הנדרשים ומבצעים את התאמת הווילונות הנדרשים והתקנתם במקצועיות ללא פשרות, אמינות, עמידה בזמנים ואחריות לשביעות רצונכם המלאה.
צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2018 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300