סיפורי בדים
וילונות

וילונות למשרד

חזרה לוילונות

וילונות למשרד שונים באופיים מרוב הוילונות לבית. מקומם של התחרה ושילובם של כמה כנפות אינו מתאים למשרד. וילונות אלה צריכים להיות ייצוגיים ולבטא את אופיו של המשרד.

וילונות למשרד הם בדרך כלל רשמיים ואלגנטיים, משום שעליהם להתאים לקו העסקי של המשרד.
בנוסף הם צריכים לספק הצללה מספקת בחדרים שבהם עובדים עם מחשבים או בחדרים עם חלונות גדולים הפונים לאור השמש ופרטיות לשוהים בחדרים ובחדרי הישיבות.

סוגי וילונות למשרד

הווילונות המוכרים ביותר במשרד הם התריסים הונציאניים העשויים פלסטיק ומגיעים בצבע בז / חום. וילונות אלו היו אפנתיים כמה עשורים אחורה, וכיום הם משרים אוירה של פעם. חסרונם הבולט הוא שעם השנים אינם נגללים כראוי ובעקבות כך נשברים ונתקעים.

וילונות מתריסים ונציאניים נראים בימינו אחרת לגמרי. ראשית יש מגוון חומרים המשמשים להרכבת תריסים ונציאניים, כדוגמת עץ בנוסף לפלסטיק. התריסים עצמם מגיעים במגוון רחב של צבעים ובכמה דגמי עובי תריס. בהתאם לצבעים השולטים במשרד תוכלו להתאים את הצבע לאותו וילון. החיסרון של וילונות אלו הוא הקושי לנקותם ותוחלת החיים שאינה ארוכה דיה. בסך הכל מדובר במשרד ולא בבית פרטי, ולא כל האנשים נזהרים בעת גלילת התריס הונציאני, כך שהתריס עלול להיתקע ואף להישבר. סוג נוסף של וילונות למשרד הוא וילונות גלילה העשויים נצרים. וילונות אליו לא יקרים ומשרים אוירה טבעית ונעימה במשרד.

אם אופי המשרד שלכם הוא קליל יותר, למשל משרד של סדנאות לימי הולדת, וילונות בד צבעוניים יכולים להתאים ולהשלים את המראה הקליל והנעים ,שהיינו מצפים שיהיה למשרד כזה. גם במשרדים העוסקים בתחום העיצוב או בתחום האומנות היינו מצפים לראות וילונות בצבעים מיוחדים או בהדפס שנמצא עליהם.חשוב להדגיש כי וילונות העשויים בד לרוב אינם אטומים דיים. ניתן לרכוש וילונות מבד אטום אך המראה אינו ומתאים למשרד אלא לחדר שינה.

חשבו לפני רכישת הוילון

לפני רכישת וילונות חשבו מהו הצורך שלכם בווילונות. האם הוא לשם נוי בלבד, או שיש לכם צורך להצל חדר מסוים מפאת כיווני האור או מקרן המוצב בחדר? האם מדובר בחדר ישיבות מרכזי שתרצו ליצור הפרדה מעיניים חטטניות בפגישות מסוימות ולסגור את הווילון?

לפי הצורך בחרו את רמת האטימות של הווילון, ולאחר מכן את העיצוב המתכתב עם העיצוב הקיים במשרדכם לפי האופי של העסק שלכם.רצוי לבחור את אותו דגם של וילון לכל חדר במשרד בכדי לשמור על אחידות בעיצוב, כאשר לווילון בחדר הישיבות ובחדרי המנהלים ניתן להוסיף טאץ עיצובי או גוון שונה משאר הווילונות במשרד.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2020 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300