וילונות סטרייפ הצללה כפולה

חזרה לוילונות

מהם וילונות סטריפ?

וילון סטרייפ הוא וילון מודרני לבית המודרני, וילון עם טוויסט! 
זהו וילון המורכב משתי שכבות נפרדות של פסי בד אופקיים, שכבה אחת שקופה והאחרת אטומה.
כמו בכל וילון גלילה תוכלו לאסוף את הווילון כלפי למעלה, וליהנות מהנוף הנשקף במלואו מחלונכם, אך בנוסף תוכלו ליהנות גם מיתרונותיו של וילון הסטריפ המיוחדים רק לו.

מהם היתרונות הייחודיים לווילונות הסטריפ?

בווילונות הסטריפ כל  שכבה של בד נעה בנפרד מחברתה, לשילוב וניצול יתרונותיהם של בדים שקופים ואטומים:
ייחודיות זו מאפשרת לכם שלושה פתרונות בווילון אחד:

ניתן לפרוס את הווילון כך שהפסים האטומים חוסמים לחלוטין את האור לכם לך פרטיות מוחלטת ביום ובלילה.

לחלופין תוכלו לפתוח את הוילון כך שהפסים השקופים בלבד נראים לעין: האור יציף את החדר אך הבד השקוף יעדן את חדירתו ויפזר אותו ביתר אחידות בחלל.

אפשרות שלישית היא לפרוס את הוילון  כך שהחלקים השקופים והאטומים נראים שניהם, מונחים זה מעל זה, מסננים את אור השמש ומגבילים את חדירתו התוצאה היא מראה רך ללא המטרד של הבוהק. בזכות מנגנון ההפעלה החשמלי המעבר בין המצבים פשוט, נוח ומהיר – בעזרת שלט או מתג.

וילונות סטריפ מהווים פתרון אידיאלי עבור חדרים הפונים לרחוב בקומת הקרקע, אבל ייראו מרשימים באותה מידה בכל חדר בבית. התפקוד החכם שלהם  מאפשר לכם ליהנות מהטוב שבשני העולמות במונחים של רמות תאורה ופרטיות. עיצובם החדשני מאפשר לכם ליהנות מאור רך מרגיע וטבעי בכל סביבה.
וילונות סטריפ מתאימים לשמש גם כווילונות למשרדים – הזקוקים לעתים להצללה מלאה – בחדרי מחשבים או פרזנטציה ולעתים לאור חלקי או מלא.

מעבר ליתרונות הטכניים של וילונות הסטריפ – מדובר בווילונות אסתטיים בעלי מראה מודרני וניטרלי המתאים כמעט לכל עיצוב ולכל חלל. וילונות אלה ישתלבו יפה במטבח, בחדרים ובמשרדים וחדרי ישיבות.

וילון סטריפ קונים בסיפורי בדים

רוצים לרכוש וילון סטריפ חשמלי להצללה כפולה?  אצלנו ב"סיפורי בדים" תמצאו מגוון רחב של וילונות סטריפ.
אנו נקבע לכם פגישת ייעוץ עם מעצב הווילונות שלנו, ולאחריה נלווה אתכם מההחלטה על הווילון המתאים ועד להתקנת וילונות הסטריפ ומסירת השלט לידיכם...

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2020 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300