סיפורי בדים
וילונות

וילונות פליסה

חזרה לוילונות

מהם וילונות פליסה?

אם אתם רוצים וילונות שיעניקו לביתכם אווירה נעימה ואינטימית, יסתירו אתכם מפני העולם שבחוץ, ישתלבו בכל עיצוב ויתאימו לכל חלון ועדיין – לא יתפסו את מלוא תשומת הלב, וילונות פליסה יכולים להתאים לכם.
וילונות פליסה הם וילונות בד עשויים קפלים קפלים ומתרוממים מעלה בצורת אקורדיון. ניתן לשלוט ברמת הפתיחה והמתיחה של הווילון וכך לווסת בצורה מושלמת את רמת האור בחדר בכל שעה.
הם עשויים מיריעת בד אחת, כמו וילונות גלילה, אך המבנה הייחודי שלהם הופך אותם מעניינים למראה, כמו וילונות סטרייפ, סילואט או צלונים.
המראה הרך והעדין שלהם תורם ליצירת סביבה נעימה ואינטימית בחדר והם לבוש מושך עין ומלא חן לחלונות בעידן המודרני.

 

יתרונותיהם של וילונות פליסה

פתרון מותאם לכל מפתח – חלון מלבני, משולש או עגול, חלון נטוי או צוהר בתקרה, לכולם ניתן להתאים וילונות פליסה. גמישותו של הוילון ומשחק הקפלים מאפשרים התאמה מושלמת לכל מפתח.

מבחר צבעים – ניתן כמובן להשתמש בלבן הקלאסי, אך קיימת אפשרות לכל צבע ועדינותם של וילונות הפליסה, גם כשהם צבעוניים הופכת אותם לדרך נפלאה להוסיף כתם צבע לחדר.

מנגנון הפעלה ידני או חשמלי – את וילונות הפליסה ניתן לפתוח או לסגור בעזרת מנגנון חוט, כמו וילונות גלילה, או בעזרת מנגנון חשמלי המופעל על ידי שלט או מתג.

אפשרות פתיחה בלתי מוגבלת – כשהווילון מורד, הוא מכסה את הפתח כולו. וכשהוא אסוף כלפי מעלה כמניפה הוא כמעט שאינו תופס מקום ומאפשר חשיפה מוחלטת של החלון.

מגוון בדים – וילונות פליסה מגיעים במגוון בדים – מבד רשת השומר על הפרטיות אך מאפשר צפייה החוצה ועד בדי הצללה והחשכה.

האפשרות האקולוגית - ניתן להשתמש בבדי הצללה המצטיינים בבידוד וכך להוריד את צריכת החשמל בבית, ועדיין לאפשר לאור שמש עדין לחדור פנימה.
 

וילונות פליסה – למי זה מתאים?

בשל גמישותם, המראה העדין שלהם ואפשרויות ההצללה המגוונות שהם מספקים, ווילונות פליסה מתאימים לכל בית ומשרד.
ובפנים הבית – מגוון החומרים מאפשר לכם לתלות אותם בכל חדר. וילונות מבד חסין-אש למטבח, וילונות מבד תרמי לחדרים בעלי קירות חיצוניים וניתן אפילו להתאים אותם לחדרים לחים כמו חדר האמבטיה.

אצלנו ב"סיפורי בדים" תוכלו למצוא את וילונות הפליסה המתאימים לכם.
לאחר פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם מעצב הווילונות שלנו, נלווה אתכם לאורך תהליך הבחירה וההתקנה.
אנו מומחים להתאמה אישית של וילונות ולתלייתם גם על מפתחים מיוחדים.

מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג הווילונות ולהצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים.

 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2018 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300