סיפורי בדים
מאמרים

וילונות תל אביב

חזרה למאמרים

מחפשים וילונות במרכז? אנחנו הכתובת!

 
וילונות הם הלבוש של הבית - כמו לבוש, הם מגנים עליו מפני אור שמש חזק, טמפרטורה קיצונית או עיניים חודרות וכמובן - מייפים אותו ומדגישים את הסגנון הייחודי לו.
באיזור המרכז, ובעיקר בתל אביב הסואנת והצפופה - תפקידים אלה של הוילונות משמעותיים יותר. הוילונות יוצרים גבול ברור יותר בין הבית לסביבה והופכים אותו לפינה חמה ובטוחה.
כמו כן תל-אביב היא ללא ספק בירת החדשנות בארץ - עיר אופנתית ומעודכנת. וכמו בכל תחום גם בוילונות יש טרנדים חמים - שאותם מאמצים חובבי העיצוב בחום.
 
העיר תל אביב עשירה בסגנונות בנייה - מבניינים צפופים ורבי קומות ועד בתים פרטיים, דירות שכורות בבתים ישנים ומוזנחים, בתים לשימור מימי ראשית ההתיישבות בעיר
ולכל אחד מהם וילון משלו...
 
 

מהם היתרונות של וילונות בתל-אביב בפרט ובסביבה עירונית בכלל?

 
הצללה וסינון תאורה - בבתים הישנים יותר החלונות הם גדולים ופונים לרחוב. הוילונות מווסתים את קרינת השמש, מצלים על חדרי מנוחה כמו חדר השינה, וכמובן, ניתנים להזזה או גלילה כאשר רוצים שאור השמש ייכנס פנימה.
 
פרטיות - אף אחד לא אוהב להיות חשוף לעיניים זרות בביתו. בסביבת מגורים צפופה קשה להימנע מחדירה לפרטיות. וילונות אטומים למחצה - וילונות רומאיים, וילונות בד או תריסים ונציאניים, מחזירים את השליטה בפרטיות לידיכם בלי לחסום לחלוטין אור ואוויר.
 
התחדשות - וילונות מחדשים את הבית במהירות, בקלות וללא הריסה ובנייה. הוילונות מכסים שטח נרחב ומוסיפים לו צבע ומרקם חדשים, הם יכולים בקלות להסתיר פגמים בבתים ישנים ומשנים מקצה לקצה את אופי התאורה ואת האווירה.
 
עיצוב - כמי שמשקיעים בעיצוב הבית - בצביעת הקירות, בבחירת הריצוף והריהוט וביצירת פנינת עיצוב המעידה על אופייכם הייחודי - כך גם תשקיעו בבחירת וילונות מותאמים אישית, המתכתבים עם הסגנון והצבע שבחרתם.
 
ב"סיפורי בדים" - חברה המספקת וילונות מעוצבים בתל אביב ובאזור המרכז,  תמצאו אלפי דוגמאות של וילונות.
אנחנו מעודכנים בכל המתחדש בתחום ולאחר פגישה עם מעצב וילונות, נתאים לכם את הוילונות הנכונים לכם, לביתכם ומתייחסים בין השאר, גם לתנאי סביבת המגורים.
 
מוזמנים להתרשם מקטלוג הוילונות שלנו (המייצג רק חלק קטן מהמבחר העצום שאנו מציעים)
STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2018 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300