סיפורי בדים
מאמרים

וילונות תל אביב

חזרה למאמרים

וילונות תל אביבסיפורים בדים לוילונות הכי יפים!

וילונות הם הקישוט של הבית, ואם צריך וילונות תל אביב, זה חשוב עוד יותר. משום שבית בלב לבה של תל אביב הוא בית בתוך עיר סואנת, והוילונות הם אלה שיהפכו אותו לפינה חמימה בתוך השאון של העיר.

העיר תל אביב מלאה בתים מיני סוגים וסגנונות. ישנם בתי מגורים צפופים רבי קומות וישנם בתי מגורים בכל מיני צורות. לפעמים הבתים קרובים זה לזה וכמעט אפשר לראות את הנעשה אחד בתוך השני, לפעמים הבתים יושבים על רחובה של עיר וכל הרעש חודר בפנים, יש בתים ישנים שנבנו עוד בראשית ימי המדינה, שכאשר מסתכלים עליהם מבחוץ הם יוצרים רושם ישן ומיושן.

עבור כל זה מצאנו פתרון אחיד, פתרון שישדרג את כל הבתים ויהפוך אותם לעוד יותר נעימים. כן, נחשתם, אלו וילונות בסגנון תל אביב.

הפתרון - וילונות

כאשר מזמינים וילונות מרויחים מספר יתרונות גדולים:

הצללה לבית - כאשר החלונות הם גדולים ופונים אל הרחוב, נכנסים קרני שמש פנימה ועלולים לחמם או להפריע לראות. קרני שמש מפריעות לבית במיוחד אם הן חודרות אל חדרי השינה. הוילונות משמשים להצללה ולהסתרה של קרני שמש.

מסנן תאורה - אי אפשר לגור בבית בו יש כל הזמן אור של שמש. לפעמים חשוב להחשיך את החדר, במיוחד אם רוצים לישון. לצורך כך תולים וילונות תל אביב על גבי החלונות ואז מקבלים חדר חשוך ואפלולי, קריר ונעים. כשרוצים שוב להנות מאור שמש או בימים חורפיים, אפשר לגלול את הוילונות ולפתוח חלונות לאויר נעים.

חידוש - וילונות מחדשים את הבית ומוסיפים לו חן ויופי. אפילו הבית הכי ישן ועלוב יראה יפה כאשר נתלה עליו וילונות. מי שמחפש איך לשפץ דירה מוזנחת, ישקיע דבר ראשון בוילונות ויחוש בהבדל מיד.

עיצוב - וילונות מעוצבים תל אביב נחשבים לחלק מריהוט הבית וחבל לוותר עליהם. בדיוק כמו שצריך לצבוע את הקיר, לבחור ריצוף, להזמין ארונות הזזה מיוחדים ומיטות, כך בדיוק בוחרים וילונות במהלך השיפוץ. את הוילונות מזמינים בהתאמה למראה החדר כולו ומתאימים אותו לסגנון ולצבע הכללי.

איפה מזמינים וילונות תל אביב?

יופי, החלטתם לבחור וילונות בסגנון תל אביב השאלה היא רק איפה. חברת סיפורי בדים תספק לכם את היעוץ המלא עד התוצאה הנפלאה. ברשותנו מבחר ענק של וילונות, וגם גלריה מגוונת באתר, כאן תוכלו למצוא את הוילונות המתאימים ביותר בשביל הבית שלכם.

אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם!

לחצו כאן לקבלת מידע על וילונות לחדר שינה בגדלים שונים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2017 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 072-2160664