סיפורי בדים
וילונות

מחיצות מתקפלות

חזרה לוילונות

מחיצות מתקפלות, זה רק סיפורי בדים!

כאשר אנחנו מתכננים את עיצוב הפנים של הדירה שלנו, אנחנו מתכננים את החדרים השונים, כאשר לרוב, המעבר מחדר לחדר הוא על ידי דלת רגילה. אולם, ישנם מקרים רבים, שבהם אנו לא מעוניינים לסגור חדר באופן מלא על ידי דלת שלימה, ומצד שני, זקוקים להפרדה בין שני חללים, הפרדה שתהיה בולטת וברורה. סיפורי בדים מסייעת לנו ליצור את ההפרדה הזו בדרך דקורטיבית ויפהפייה.

מחיצה דקורטיבית

מחיצה דקורטיבית היא אחת הדרכים הטובות והיפות ביותר ליצור הפרדה כזו בין חללים, כאשר מעוניינים ליצור, למשל, חדר אחד גדול שיכול להתחלק לשניים, או שני חדרים שניתנים לחיבור בקלות. מחיצות מתקפלות מתאימות גם למצבים שבהם רוצים ליצור אפשרות לסגור חלל מסוים של הבית באופן חלקי, להסתיר את הסלון מהכניסה לדירה, וכן הלאה. מחיצה מתקפלת היא משהו שבין קיר לדלת, מחיצה גבוהה אשר סוגרת חלל או חדר ביעילות ובקלות, מבלי לגרום למראה סגור וחנוק כמו קיר רגיל ודלת רגילה. מחיצות אלה מאפשרות שינוי מהיר של מצב הבית – פתוח או סגור, חסום או מאוורר, לפי הצורך.

איך בנויות מחיצות מתקפלות?

מחיצות מתקפלות, כשמן כן הן, מחיצות אשר מתקפלות כמו אקורדיון כאשר מעוניינים לפתוח אותן. היתרון הפרקטי הגדול של מחיצה מתקפלת הוא שהיא אינה תופסת מקום כאשר היא פתוחה. בניגוד לדלת רגילה אשר דורשת שטח פנוי רב על מנת להיפתח, הרי שמחיצה מתקפלת נפתחת באמצעות קיפול על גבי עצמה, ותופסת שטח קטן בלבד לצד הקיר כאשר היא פתוחה. למחיצות אלה ישנו יתרון גדול נוסף – היתרון הדקורטיבי. מחיצות מסוג זה הן מחיצות יפות ומעוצבות במיוחד. הן עשויות מחומרים קשיחים ויציבים מסוגים שונים, החל בעץ וכלה בפי וי סי, כך שניתן להשיג אותם במבחר צבעים, דגמים וסגנונות, וליהנות ממחיצה יפהפייה, שמעניקה יופי ועיצוב לבית הן כאשר היא פתוחה והן כאשר היא סגורה.

סיפורי בדים

חברת סיפורי בדים מתמחה ביצירה של מחיצות דקורטיביות ושל וילונות מעוצבים. בסיפורי בדים תוכלו למצוא מגוון ענק של דגמים של מחיצות מתקפלות מכל הסוגים והחומרים, ולעצב לעצמכם את הבית בצורה יעילה ויפהפייה, בדיוק כמו שתמיד רציתם. עם חברת סיפורי בדים, הבית שלכם יכול להיראות נפלא בכל מצב, בין אם אתם זקוקים לשטח גדול פתוח או לחללים קטנים סגורים.

רוצים לקנות מחיצות מתקפלות איכותיות ודקורטיביות? בואו עוד היום לסיפורי בדים ותיהנו ממגוון דגמים יפהפיים באיכות מעולה!

קרא עוד : וילונות לחדרי ילדים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2020 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300