סיפורי בדים
מאמרים

עיצוב וילונות לבית

חזרה למאמרים

מלבישים את הבית בפאר!

וילונות מוסיפים חן ויופי לבית ואין כמותם לתחושת ביתית חמימה. כי להגיע לרמה איכותית של עיצוב וילונות לבית, נכנסים אל סיפורי בדים ומקבלים יעוץ לבחירה נכונה.

עיצוב וילונות

נדמיין לעצמנו כי אנו נכנסים לבית בו אין כלל וילונות. החלונות והמעברים חשופים לגמרי, ואנו שמים מיד לב כי משהו חסר והכל "ערום" וריק. עכשיו "נכנס" לאותו בית פעם שניה, הפעם כשהוא לבוש בוילונות תואמים. אין ספק כי לא נוכל לקשר בין הבית שאנו רואים עכשיו לבין מה שהתגלה לנו לפני מספר רגעים.

הסיבה לכך היא כי וילונות הם פריט מאד משמעותי במראה פני הבית. אמנם מדובר 'רק' בתוספת של בד מעל פני החלונות או הדלתות אבל המראה שמתקבל מהם הוא דרמטי. כי עיצוב וילונות לבית הם מה שעושים את האוירה במקום, את התחושה הביתית, ואת ההרגשה שהכל מושקע כאן, נעים וחמים.

בחירת עיצוב וילונות לבית

עיצוב וילונות לביתמסיבה זו חשוב להשקיע מחשבה ושיקול דעת כשאר מחליטים על עיצוב וילונות. לא קונים את הוילון הראשון שנמצא במבצע, רק בגלל היותו במחיר מופחת. אם רוצים שאותו וילון באמת יוסיף לחדר ויתן לו טון נעים, חייבים לתכנן אותו היטב ולשים לב מה תולים.

אז איך בוחרים?

הצוות של סיפורי בדים בא לסייע לכל מי שרוצה לעשות וילונות לבית אך מתלבט. אנחנו נעזור לכם לבחור את הוילונות הכי טובים בשבילכם עם הטעם הייחודי.

קודם כל נגדיר לעצמנו, מה המקום בו הוילונות שלנו יתלו, מה יהיה הגודל שלהם ולאיזה מטרה הם ישמשו. לא דומים וילונות שבאים במטרה להחשיך את החדר ולמנוע מקרני שמש להכנס, לוילונות שבאים אך ורק למטרת יופי ואין בהם שום צורך אחר. כמו כן חשוב לנו להתאים לכם את הוילונות לעיצוב החדר כולו, לסגנון של הריהוט, למראה הקירות והתאורה ועוד.

גם הצבעים של הוילונות ייבחרו בהתאם לצבע השולט בחדר, אנו יודעים לעשות את ההתאמה המלאה כדי ליצור הרמוניה בחדר.

ובנוסף כדי להקל על הבחירה ולעשות שיקול דעת נכון, אנחנו מציעים קולקציה מרהיבה של וילונות בדגמים נפלאים ובמגוון סגנונות. בגלריה שלנו תוכלו לגלות את מבחר האדיר של סיפורי בדים, ולהחליט מה הכי מתאים ורצוי. יש לציין כי כל הבדים שלנו עשויים מאיכות מעולה וייחודית, בדים עמידים ונעימים.

אל תוותרו על היעוץ שלנו, זה חשוב לפני הכל! הצוות של סיפורי בדים עומדים לשרותכם עכשיו...

לחצו כאן לקרוא עוד על וילונות מעוצבים במחירים חסרי תקדים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2018 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300