תריסים ונציאניים, וילונות גלילה או ווילונות בד מסורתיים?

חזרה למאמרים

עיצוב הבית מקיף מיליון ואחת דילמות והדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא לעשות טעות שתפגע במראה הכללי.
אז כשמדובר ב"הלבשת" החלון, חייבים לבצע את המטלה על הצד הטוב והמתאים ביותר. אין זה סוד, ש"הלבשה" נכונה של החלון, עשויה לשנות את מראהו של כל החדר. אז מה עדיף: תריסים ונציאניים, ווילונות גלילה או ווילונות בד? מה קורה כשמחברים ביניהם?

שלוש האפשרויות מסננות את קרני האור, מעניקות פרטיות ויוצרות מסגרת לנוף שמחוץ לחלון.  אך המראה והתחושה שכל אחת מהן מציעה, שונים. ווילונות בד מוסיפים אלגנטיות ומרקמים חמים לחלל ובכך תורמים לתחושה רגועה וחמימה. מאידך, תריסונים  ווילונות גלילה מוסיפים סגנון ( ללא מאמץ רב) ועשויים לתת תחושה שהחלל גדול יותר.

יתרונות של תריסים ונציאניים ווילונות גלילה

 התריסונים והווילונות הנגללים מהווים בחירה טובה בשל הסגנון הרענן והנקי הם מאפשרים פיקוח הדוק יותר על כניסת האור לחדר, מאחר וניתן לכסות עמם את כל החלון או רק את חלקו בכל זמן נתון. לרוב, מחירם ומחיר התקנתם זולים יותר. והם קלים יותר לתחזוקה.
המגוון כולל תריסים ונציאניים מ P.V.C, עץ או אלומיניום, וילונות רומיים, וילונות גלילה, וילונות ורטיקליים ועוד אפשרויות רבות. 

 

יתרונות של וילונות בד

בדים וקישוטים לווילונות מלאים אלגנטיות וסגנון. ניתן להתאים את צבע הווילונות לשאר הצבעים בחדר או לבחור צבע נוגד לשאר צבעי החדר, כדי ליצור את "אפקט הWOW". 
מבחינה מעשית, בדי הווילונות סופגים רעש ומבודדים מחום וקור, מה שתורם לאווירה נעימה ורגועה בחדר.

שילוב של השניים

 אם כן, אנו יודעים שווילונות בד, תריסונים ווילונות גלילה נראים מדהים ועושים עבודה מוצלחת, כל אחד בנפרד.

אך כשמצרפים או מצמידים אותם יחדיו? כאן קורה הפלא!  השילוב ביניהם מאפשר עיצוב גמיש יותר, פיקוח על האור ופרטיות. 
אפשר לשחק עם הצבעים, המרקמים והסגנונות, עד שתמצאו את המראה והתחושה המתאימים לכם. יש לכם חלון קטן? יש דרך להגדיל אותו ויזואלית: התאימו לו תריסים ונציאניים ולאחר מכן, הרחיבו את גודל הוילונות לצד מסגרת החלון.


אצלנו ב"סיפורי בדים" תוכלו למצוא מגוון עצום של ווילונות בד, תריסים ונציאניים ווילונות גלילה. נוכל להתאים לכם את פתרון ההצללה האידיאלי על ידי התאמת האפשרות המושלמת או שילוב אפשרויות.
צרו קשר והצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים.

 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2018 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300