3 סיבות לבחירת וילונות לבנים

חזרה למאמרים

כשאתם רוצים לבחור וילונות חדשים לבית, השפע עלול לבלבל. מבחר אינסופי של סוגי וילונות, דוגמאות חדשות ואופנתיות, צבעים חמים או קרים, זוהרים או עמומים, מרקמים שונים ודרגות שקיפות שונות, כל אלה הם משתנים שישפיעו באופן משמעותי על מראה החדר, על ויסות האור ועל האווירה שאתם רוצים ליצור בבית חלומותיכם.
ועדיין, לפי ניסיוננו, בין אם מדובר בשמרנות או בהתאמה למדינה שטופת שמש, רובכם תבחרו בלבן.
יש סיבות טובות לבחור בווילונות לבנים. ואלה שלוש העיקריות:

וילונות לבנים – בחירה קלאסית וניטרלית

כשאתם קונים וילונות מעוצבים באיכות גבוהה אתם מתכננים לטווח ארוך. אבל מה יקרה אם תחליטו לשפץ בשנה הבאה, או תתאהבו בספה חדשה שאינה מתאימה לצבע הווילונות? הבחירה בווילונות לבנים תמנע את הבעייתיות הזו. המראה הנקי שלהם מתאים לכל סוגי העיצוב והם יישארו רלוונטיים לכל שינוי שתעשו ולכל סגנון שתבחרו. זהו היתרון של וילונות קלאסיים – הם לעולם לא ייצאו מהאופנה.

וילונות לבנים – אווירה ביתית ללא דומיננטיות

אחת הסיבות לקניית וילונות היא האווירה הביתית שהם נותנים, ועם זאת, לפעמים הנוף מהחלון הוא העיקר, ובו אתם רוצים להתמקד, ושאתם מסיטים את כנפות הווילון או גוללים אותו כלפי מעלה, אתם רוצים שהוא יתמזג עם הנוף. אם אתם רוצים וילונות שישתלבו בבית, יעניקו לו רכות ויוסיפו לאווירה ועדיין לא יהיו הדבר הראשון שיתפוס את העין – וילונות לבנים הם הבחירה שלכם.

וילונות לבנים – אפשרויות בלתי מוגבלות

אולי תטעו לחשוב שבחירה בווילונות לבנים היא בחירה קלה ופשוטה, שאינה דורשת החלטה מורכבת מחד אך אינה מאפשרת ביטוי אישי, מאידך.
המציאות לגמרי שונה – גם בצבע הלבן קיימות אפשרויות בלתי מגבלות.
סוג הבד – כותנה, פשתן, בד סינטטי או משי טהור.
סוג הווילון – ווילונות בד קלאסיים, וילונות רומאיים, וילונות נשפכים בעלי מראה דרמטי, או וילונות סילואט מודרניים.
גוונים של לבן – כן, גם בלבן יש גוונים: לבן בוהק למראה נקי, לבן שמנת למראה חמים יותר ולבן אפרפר למראה מתוחכם, מטאלי ועדכני.
ניתן כמובן לשלב בין גוונים ומרקמים שונים, וליצור מראה מקורי, גם כשנשארים בגבולות הלבן.
בשורה התחתונה – כשאתם בוחרים בלבן – השמיים הם הגבול.

חולמים על וילונות לבנים? ב"סיפורי בדים" תוכלו לבחור את וילונות חלומותיכם, מתוך מגוון עצום של אפשרויות תליה, בדים ומרקמים.
קבעו פגישת ייעוץ עם מעצב הווילונות שלנו ונבחר יחד את הלבן המיוחד שלכם.

 
STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט STG
© 2018 כל הזכויות שמורות לסיפורי בדים עיצוב וילונות | מוזמנים להתקשר: 077-5100300